10 grudnia 2022 roku w sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej Milowice przy ulicy Baczyńskiego 4 w Sosnowcu odbył się Turniej Mikołajkowy Karate, w którym wzięło udział blisko 100 zawodników i zawodniczek. (87 w kumite i 46 w kata). Organizatorem turnieju był Sosnowiecki Klub Karate, natomiast współorganizatorem – Urząd Miejski w Sosnowcu i MOSiR Sosnowiec. Zawody otworzył prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński. Na turnieju nie zabrakło oczywiście Mikołaja, który rozdawał słodkości chodząc po hali i częstując wszystkich wokół. Natomiast podczas przerwy obiadowej, gigantyczna pizza była nie lada wyzwaniem dla zawodników. Dzięki Piekarni „Maciuś” na deser zaserwowano pączki.
Wszyscy obecni na turnieju chwalili doskonałą organizację i super atmosferę. Shihan Eugeniusz Dadzibug 6 dan i Zarząd Sosnowieckiego Klubu Karate dziękują współorganizatorom i sponsorom Turnieju Mikołajkowego Karate 2022 oraz wszystkim tym którzy wnieśli wkład w jego organizację.
KATA
KATA CHŁOPCÓW 2014-2016
I MIEJSCE
DAWID WITKOWSKI SOSNOWIEC
II MIEJSCE
ALEXANDER PUCIA SOSNOWIEC
III MIEJSCE
KAMIL ŁABĘDZKI BĘDZIN
IV MIEJSCE
JULIAN GOLBA SOSNOWIEC
KATA DZIEWCZĄT 2013-2014 I KROK
I MIEJSCE
POLA RAMOS SOSNOWIEC
II MIEJSCE
DOROTA ZDYBAŁ SOSNOWIEC
III MIEJSCE
LAURA BOGDAŃSKA KATOWICE
IV MIEJSCE
AGATA SPENDEL SOSNOWIEC
KATA CHŁOPCÓW 2013
I MIEJSCE
MICHAŁ NIEMIEC SOSNOWIEC
II MIEJSCE
OLIWER KRZYSIEK KATOWICE
III MIEJSCE
DAWID GAJDZIK SOSNOWIEC
IV MIEJSCE
MAKSYMILIAN FELIS SOSNOWIEC
V MIEJSCE
JAKUB BĘDKOWSKI SOSNOWIEC
KATA DZIEWCZĄT 2013
I MIEJSCE
MARIANNA ŻYCZYŃSKA SOSNOWIEC
II MIEJSCE
BLANKA LUBERDA SOSNOWIEC
III MIEJSCE
LILIANA SZCZESIO SOSNOWIEC
KATA DZIEWCZĄT 2012
I MIEJSCE
BERENIKA PIECHA SOSNOWIEC
II MIEJSCE
ZOFIA GIERLOTKA KATOWICE
III MIEJSCE
JULIA KOWALSKA SOSNOWIEC
KATA CHŁOPCÓW 2012
I MIEJSCE
WINCENTY SZCZESIO SOSNOWIEC
II MIEJSCE
SZYMON JANASIK KATOWICE
III MIEJSCE
JAN KORYCIŃSKI SOSNOWIEC
KATA CHŁOPCÓW 2009-2012 I KROK
I MIEJSCE
SZYMON BOGDAŃSKI KATOWICE
II MIEJSCE
FILIP ORCZYK KATOWICE
III MIEJSCE
MIKOŁAJ SIEDLACZEK KATOWICE
IV MIEJSCE
ADRIAN WARZECHA SOSNOWIEC
V MIEJSCE
WOJCIECH SAROTA SOSNOWIEC
KATA DZIEWCZĄT 2011
I MIEJSCE
IZABELA KMIEĆ SOSNOWIEC
II MIEJSCE
NICOLA SADOWSKA SOSNOWIEC
III MIEJSCE
MILENA PERSONA SOSNOWIEC
KATA DZIEWCZĄT 2010
I MIEJSCE
MAGDALENA CIEŚLIK SOSNOWIEC
II MIEJSCE
VICTORIA BARBA SOSNOWIEC
III MIEJSCE
AMELIA KOŻUCH SOSNOWIEC
KATA DZIEWCZĄT 2009
I MIEJSCE
HANNA PAWLAK SOSNOWIEC
II MIEJSCE
MARTYNA STASZKIEWICZ SOSNOWIEC
III MIEJSCE
ALICJA ŁOZIŃSKA SOSNOWIEC
KATA DZIEWCZĄT 2005-2008
I MIEJSCE
NATALIA ADAMEK SOSNOWIEC
II MIEJSCE
OLGA BRYNIAK SOSNOWIEC
III MIEJSCE
MAGDALENA MAREK SOSNOWIEC
KATA SENIORÓW
I MIEJSCE
ADAM KOZŁOWSKI SOSNOWIEC
II MIEJSCE
NICO PARDO SOSNOWIEC
III MIEJSCE
MICHAŁ PACZYŃSKI SOSNOWIEC
IV MIEJSCE
GRZEGORZ MARZEC SOSNOWIEC
KUMITE
KUMITE CHŁOPCÓW 2016-2017
I MIEJSCE
DAWID WITKOWSKI SOSNOWIEC
II MIEJSCE
IGNACY SIKORA SOSNOWIEC
III MIEJSCE
TOMASZ SPENDEL SOSNOWIEC
KUMITE CHŁOPCÓW 2015 KAT. CIĘŻKA
I MIEJSCE
ROSTYSLAV SHKURENKO KATOWICE
II MIEJSCE
NICOLAS NOWAK SOSNOWIEC
III MIEJSCE
DOMINIK NAWALKOWSKI SOSNOWIEC
IV MIEJSCE
JULIAN GOLBA SOSNOWIEC
KUMITE DZIEWCZĄT 2014-2015
I MIEJSCE
DOROTA ZDYBAŁ SOSNOWIEC
II MIEJSCE
MARTYNA CIEŚLIK SOSNOWIEC
III MIEJSCE
HELENA LUTYŃSKA SOSNOWIEC
IV MIEJSCE
ZUZANNA JAMROGA SOSNOWIEC
V MIEJSCE
EMILIA NOGA SOSNOWIEC
VI MIEJSCE
JULIA BŁOŃSKA BĘDZIN
KUMITE CHŁOPCÓW 2014-2015 KAT. LEKKA
I MIEJSCE
ALEXANDER PUCIA SOSNOWIEC
II MIEJSCE
IVAN SHEREBETSKYI BĘDZIN
III MIEJSCE
OSKAR DUDA BĘDZIN
KUMITE CHŁOPCÓW 2014
I MIEJSCE
NATAN BIEDZKI KATOWICE
II MIEJSCE
SZYMON DŁUGOŁĘDZKI SOSNOWIEC
III MIEJSCE
MIŁOSZ RACZYŃSKI SOSNOWIEC
KUMITE DZIEWCZĄT 2013 I KROK
I MIEJSCE
POLA RAMOS SOSNOWIEC
II MIEJSCE
AGATA SPENDEL SOSNOWIEC
III MIEJSCE
KLAUDIA LITWA SOSNOWIEC
KUMITE DZIEWCZĄT 2013
I MIEJSCE
BLANKA LUBERDA SOSNOWIEC
II MIEJSCE
LILIANA SZCZESIO SOSNOWIEC
III MIEJSCE
MARIANNA ŻYCZYŃSKA SOSNOWIEC
KUMITE CHŁOPCÓW 2013 KAT. LEKKA
I MIEJSCE
JAKUB BETKA BĘDZIN
II MIEJSCE
FRANCISZEK KOWALSKI SOSNOWIEC
III MIEJSCE
MAKSYMILIAN FELIS SOSNOWIEC
IV MIEJSCE
DAWID GAJDZIK SOSNOWIEC
KUMITE CHŁOPCÓW 2013 KAT. CIĘŻKA
I MIEJSCE
OLIWER KRZYSIEK KATOWICE
II MIEJSCE
MACIEJ DORAJCZYK SOSNOWIEC
III MIEJSCE
JAKUB BĘDKOWSKI SOSNOWIEC
IV MIEJSCE
JAN MARCINIEC SOSNOWIEC
KUMITE DZIEWCZĄT 2012
I MIEJSCE
HANNA KUPRIIANENKO KATOWICE
II MIEJSCE
ZOFIA GIERLOTKA KATOWICE
III MIEJSCE
BERENIKA PIECHA SOSNOWIEC
IV MIEJSCE
MARTA WŁODARCZYK KATOWICE
V MIEJSCE
JULIA KOWALSKA SOSNOWIEC
KUMITE CHŁOPCÓW 2012 I KROK
I MIEJSCE
MIKOŁAJ SIEDLACZEK KATOWICE
II MIEJSCE
ADRIAN WARZECHA SOSNOWIEC
III MIEJSCE
WOJCIECH SAROTA SOSNOWIEC
KUMITE CHŁOPCÓW 2012
I MIEJSCE
WINCENTY SZCZESIO SOSNOWIEC
II MIEJSCE
SZYMON JANASIK KATOWICE
III MIEJSCE
JAN KORYCIŃSKI SOSNOWIEC
KUMITE DZIEWCZĄT 2011
I MIEJSCE
NICOLA SADOWSKA SOSNOWIEC
II MIEJSCE
IZABELA KMIEĆ SOSNOWIEC
III MIEJSCE
MILENA PERSONA SOSNOWIEC
IV MIEJSCE
MAJA GONCIARZ SOSNOWIEC
KUMITE CHŁOPCÓW 2010-2011 I KROK
I MIEJSCE
ALEKSANDER GOLAŃSKI SOSNOWIEC
II MIEJSCE
PAWEŁ SZYMAŃCZYK KATOWICE
III MIEJSCE
NORBERT KOBIERSKI SOSNOWIEC
KUMITE CHŁOPCÓW 2008–2011
I MIEJSCE
FILIP BĘDKOWSKI SOSNOWIEC
II MIEJSCE
FILIP ORCZYK KATOWICE
III MIEJSCE
TOMASZ MRONCZ KATOWICE
IV MIEJSCE
KAROL HERICH KATOWICE
V MIEJSCE
KONSTYANTIN KUPRIIANENKO KATOWICE
KUMITE DZIEWCZĄT 2010
I MIEJSCE
MAGDALENA CIEŚLIK SOSNOWIEC
II MIEJSCE
AMELIA KOŻUCH SOSNOWIEC
III MIEJSCE
VICTORIA BARBA SOSNOWIEC
KUMITE DZIEWCZĄT 2009
I MIEJSCE
HANNA PAWLAK SOSNOWIEC
II MIEJSCE
MARTYNA STASZKIEWICZ SOSNOWIEC
III MIEJSCE
GABRIELA ZIELIŃSKA SOSNOWIEC
IV MIEJSCE
ALICJA ŁOZIŃSKA SOSNOWIEC
KUMITE CHŁOPCÓW 2008-2009
I MIEJSCE
SZYMON BOGDAŃSKI KATOWICE
II MIEJSCE
MAKSYMILIAN BRZEZOŃ SOSNOWIEC
III MIEJSCE
KEWIN DWORACZEK SOSNOWIEC
KUMITE DZIEWCZĄT 2007-2008
I MIEJSCE
NATALIA ADAMEK SOSNOWIEC
II MIEJSCE
MAGDALENA MAREK SOSNOWIEC
KUMITE SENIORÓW
I MIEJSCE
NICO PARDO SOSNOWIEC
II MIEJSCE
ADAM KOZŁOWSKI SOSNOWIEC
III MIEJSCE
MICHAŁ PACZYŃSKI SOSNOWIEC
IV MIEJSCE
GRZEGORZ MARZEC SOSNOWIEC