Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików już za nami.

Zawody odbyły się 26 marca tego roku we Wrocławiu. Z Sosnowieckiego Klubu Karate wystartowało 6 zawodników pod kierownictwem shihana Eugeniusza Dadzibuga, jako wsparcie pojechali tata Madzi – senpai Paweł oraz tata Mateusza – Pan Michał. Zawodnicy Naszego Klubu przywieźli 5 pucharów.

Kamil Urbańczyk w kategorii seniorów-75 kg został Mistrzem Śląska. Wicemistrzynią Śląska w kategorii kata juniorek została Florentyna Dadzibug. Srebrny medal w Mistrzostwach Młodzików w kategorii kata zdobył Mateusz Woźniak. W kategorii kumite -50 kg juniorek młodszych Olena Taczała została brązową medalistką Mistrzostw Śląska. Również Jerzy Pryga zdobył brązowy medal w kategorii kumite seniorów -80 kg. Ponadto Magdalena Cieślik zajęła 4 miejsce w kata młodziczek.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz dziękujemy rodzicom za pomoc na zawodach.