Obozy Letnie Kyokushin Karate 2006

Obozy Letnie Kyokushin Karate 2006

Dźwirzyno (11.08-23.08.2006), to piękne, szerokie plaże usłane drobnymi ziarenkami piasku, a zarazem jedno z najczystszych morskich kąpielisk. Panują tu doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych i korzystania z walorów nadmorskiego mikroklimatu. Konkurencyjną atrakcją wobec szumiących fal Bałtyku jest rozległe jezioro Resko połączone z morzem żeglowym kanałem. Warto tu wypożyczyć sprzęt pływający, wybrać się na rejs statkiem wycieczkowym lub popływać na desce windsurfingowej. Dźwirzyno to również doskonała baza wypadowa na interesujące wycieczki krajoznawcze. Kołobrzeg kusi licznymi zabytkami, Woliński Park Narodowy gwarantuje kontakt z przyrodą, a zielony szlak wiedzie prosto do rezerwatu żubrów. Można odwiedzić Górę Gosań-największy klif w Polsce oraz Trzęsacz z ruinami Kościoła zabranego przez morze.

Sianożęty (25.06-08.07.2006) są spokojna nadmorska miejscowościa turystyczna. Ze względu na szeroka plażę, czyste powietrze i dobre warunki do odpoczynku, swym urokiem ściagaja turystów z całego kraju. Kapiel w morzu i opalanie się na plaży sa głównymi atrakcjami tego regionu ale nie jedynymi. W Sianożętach znajduje się poradzieckie lotnisko, z którego startują samoloty wycieczkowe i motorolotnie. Turyści mogą przelecieć się motorolotnią i z lotu ptaka podziwiać malownicze krajobrazy, których w Sianożętach nie brakuje.

Inną ciekawą atrakcją jest stadnina koni, gdzie można spróbować swych jeździeckich umiejętności. 15 minut drogi od Sianożęt znajduje się wesołe miasteczko, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Jest też wiele punktów oferujących kebaby, knysze, pizze, hot-dogi i zapiekanki. Szczególną popularnością cieszą się smażalnie ryb. Na każdym kroku kuszą gofry i lody.

PROGRAM OBOZÓW
Obozy poprowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów w oparciu o światowe trendy karate.
Treningi odbywać się będą z podziałem na grupy wiekowe i stopnie zaawansowania (kichon, ido-geiko, kata, kumite, praca na tarczach)

Dla rodziców, opiekunów, osób towarzyszących dodatkowe zajęcia Tae-bo, Yogi lub Aerobiku.

W programie przewidziane są gry i zabawy sportowe, turnieje, chrzest na samuraja, konkurs na „Pirata” (można zabrać dodatkowe rekwizyty), kąpiele morskie i słoneczne, ogniska z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, wycieczka do Kołobrzegu i parku wodnego, rejs statkiem po morzu.

Egzamin na stopnie wtajemniczenia Kyu (osoby przystępujące do egzaminu muszą posiadać zgodę kierownika swojego ośrodka karate)

Sayonara (uroczyste pożegnanie w stylu japońskim – wręczenie okolicznościowych pamiątek).

Zapraszamy również osoby nie związane bezpośrednio z naszym Klubem, które na co dzień nie ćwiczą karate.