Seminarium Karate Kyokushin w Sosnowcu – 06/2013

Seminarium Karate Kyokushin w Sosnowcu – 06/2013

Podczas wiosennego weekendu, 08 czerwca 2013 r. –  w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 14, przy ul. Kisielewskiego 4B w Sosnowcu, odbyło się Seminarium Karate Kyokushin, którego celem było przygotowanie zawodników do startów w nadchodzących zawodach oraz doskonalenie technik walki.

Seminarium, w formie kilkugodzinnego treningu, poprowadził shihan Eugeniusz Dadzibug 5 dan.
Udział w nim wzięli instruktorzy z kilku ośrodków z Polski południowej, m.in. z Chrzanowa (sensei Zbigniew Zieliński), z Częstochowy (sensei Jarosław Rytel), a także instruktorzy, zawodnicy oraz karatecy z Sosnowca, Gliwic i Katowic.
Trening składał się z kilku bloków tematycznych, a każdy z nich, oprócz form fizycznych zawierał również teorię, która stoi u podstaw tej sztuki walki.
Po rozgrzewce, uczestnicy seminarium doskonalili kihon oraz ido geiko, a następnie kata (m.in. gekisai sho). Trenujący poznawali szczegóły nowatorskich i tradycyjnych taktyk walki, tak, aby adepci karate kyokushin cały czas byli na bieżąco z rosnącymi wymaganiami sztuki walki.

Mamy nadzieję, że każdy z biorących udział w szkoleniu, wyniósł z tych zajęć dodatkową wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do rozwoju fizycznego oraz mentalnego na drodze dążenia do poznania prawdy.

OSU!

Seminarium - czerwiec 2013

Link do galerii: Seminarium Karate Kyokushin w Sosnowcu – 06/2013

Dodaj komentarz