Trening Noworoczny 2013

Trening Noworoczny 2013

W czwartek 10 stycznia 2013 r. Sosnowiecki Klub Karate zainaugurował Nowy Rok wspólnym, uroczystym treningiem. Ponad 50 dorosłych ćwiczących, na co dzień trenujących w różnych grupach zaawansowania miało okazję do wspólnego, ponad dwugodzinnego treningu zorganizowanego w Zespole Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu. Jak przystało na prawdziwych karateka aktywnie przywitano Rok 2013. Trening prowadził shihan Eugeniusz Dadzibug 5 dan Prezes SKK. Z dumą patrzył na wychowanków klubu – posiadaczy czarnych pasów, których przybywa z każdym rokiem.
Doskonalone były techniki podstawowe (kihon), techniki w ruchu (ido geiko), formy (kata) i walki (kumite). Podczas intensywnego treningu, nie zabrakło również czasu na medytację, a także przemowę i pouczenia shihana, okraszonych sporą dozą poczucia humoru.
Trening w takim gronie pozwala doświadczyć siły, jaką daje grupa ćwiczących w jednym rytmie, skoncentrowanych na doskonaleniu tych samych technik, skupionych i uważnych. Pozwala poczuć ducha prawdziwego karate.
Po treningu shihan dokonał podsumowania naszych osiagnięć sportowych organizacyjnych minionego roku. Był to dla nas bardzo dobry czas! Organizowane przez SKK Mistrzostwa Polski w Sosnowcu – do dziś są wspominane i cenione za doskonałą organizację i bardzo wysoki poziom sportowy. Zawodnicy naszego klubu w roku 2012 zdobyli medale na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej.
Eugeniusz Dadzibug zwrócił uwagę, by nie spocząć na laurach, ale patrzeć w przyszłość i mierzyć, w coraz bardziej ambitne cele. Nasi zawodnicy już myślą o zwycięstwach w kolejnych turniejach. Doświadczenie i ambicja wszystkich członków klubu pozwala na podejmowanie dalszych wyzwań organizacyjnych. Chcemy się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, kolejne stopnie wtajemniczenia.
Jak mawiał sosai trzymajmy głowę nisko, ale spoglądajmy wysoko!

Zarząd i członkowie SKK życzą wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, sukcesów osobistych, zawodowych i sportowych. By każdy z nas stawał się prawdziwym zwycięzcą – zwyciężając w pojedynkach dnia codziennego!

Trening noworoczny

Link do galerii: Trening Noworoczny 2013

Dodaj komentarz