Zakończenie Roku Szkoleniowego 2009/2010

Zakończenie Roku Szkoleniowego 2009/2010

Zakończenie Roku Szkoleniowego 2009/2010Dnia 23 czerwca, w siedzibie klubu przy ulicy Andersa 1A odbyło się Zakończenie Roku Szkoleniowego 2009/2010. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 17. Pierwszym punktem z licznej listy atrakcji był wspólny trening z dziećmi, który poprowadził shihan Eugeniusz Dadzibug.

Jednakże tego dnia poświęciliśmy uwagę nie tylko naszym młodym adeptom. Nie można było zapomnieć o obchodzonym tego dnia Dniu Ojca. Z tej racji zaprosiliśmy przybyłych tatusiów do czynnego udziału w przygotowanych specjalnie dla nich konkurencjach, aby mogli nie tylko świętować wspólnie z pociechami, ale i zaimponować im swoją sprawnością i licznymi umiejętnościami, które okazały się niezbędne podczas rywalizacji.

Niełatwe zadania z jakimi przyszło zmierzyć się dzielnym zawodnikom to m.in.: bieg z jajkiem, bieg z wiaderkiem wody oraz bieg z dzieckiem na plecach, a także konkurencja wymagająca nie tylko sprawności, ale i precyzji, czyli strzelanie z łuku. Po zakończeniu rozgrywek miało miejsce ogłoszenie wyników. Wszyscy ojcowie, którzy brali udział w zawodach zostali zwycięzcami, gdyż każdy z nich reprezentował swoją postawą ogromne zaangażowanie oraz ducha walki. Kolejnym ważnym wydarzeniem było wręczenie certyfikatów na stopnie kyu, a następnie uhonorowanie szczególnie zasłużonych i zaangażowanych w działalność na rzecz Sosnowieckiego Klubu Karate.

Zakończeniem tego emocjonującego i upływającego w miłej i wesołej atmosferze wieczoru był wspólny grill, w którym uczestniczyli licznie zgromadzeni goście, nie tylko zawodnicy z naszego klubu, ale również ich rodziny i opiekunowie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, a także serdecznie zapraszamy do udziału w innych uroczystościach organizowanych w naszym klubie.

Dodaj komentarz