Bushi-do Cup 13.04.2024 Starachowice

13 kwietnia 2024r. w Starachowicach odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Karate Bushi-do Cup. Sosnowiecki Klub Karate reprezentowało 9 zawodników, którzy wrócili z 7 medalami.W zawodach wystartowało 500 zawodników z 37 klubów.  1 miejsce w kategorii kata zajęli Hanna Jopek i Wincenty Szczesio, 1 miejsce w kategorii kumite zajął Wincenty Szczesio, 2 miejsce w kategorii kata zajął Jan Koryciński, 3 miejsce w kategorii kumite zajęli Jan Koryciński, Berenika Piecha oraz Hanna Jopek. Do 1/8 finału dostali się: w kategorii kata Pola Ramos oraz Filip Witkowski, do 1/16 w kategorii kumite dostał się Filip Witkowski. W zawodach wystartowali rónież: Dawid Witkowski, Emilia Karkusińska oraz Liliana Szczesio. W roli sędziego wystąpił shihan Eugeniusz Dadzibug.  Drużyną opiekowała się Sensei Małgorzata. Zawodnikom gratulujemy wygranej, rodzicom i opiekunom dziękujemy za pomoc.

1 miejsce – Hanna Jopek Dzieci U11-12 Girls KATA

1 miejsce – Wincenty SzczesioDzieci U11-12 Boys KATA

2 miejsce – Jan Koryciński   –Dzieci U11-12 Boys KATA

1 miejsce – Wincenty SzczesioDzieci U11-12 Boys -35Kg

3 miejsce – Jan KorycińskiDzieci U11-12 Boys -40Kg

3 miejsce – Berenika Piecha –Dzieci U11-12 Girls -40Kg

3 miejsce – Hanna Jopek Dzieci U11-12 Girls -35Kg