Obóz sportowy w Bieszczadach

Obóz sportowy w Bieszczadach

25.01.2003 – 01.02.2003 r. odbył się obóz sportowy w Bieszczadach.
Uczestnicy obozu mieszkali w OŚRODKU W.Z.W „JAWOR” położonym w jednym z najpiękniejszych zakątków BIESZCZAD na opadającym ku Zalewowi Solińskiemu południowym stoku Gór Jawor, na półwyspie o powierzchni 50 h. Wspaniałe krajobrazy z widokiem na jezioro i wyższe partie gór, unikatowa przyroda z bogatą florą i fauną, czyste środowisko, sprzyjający klimat, duża odległość od większych miast, możliwość uprawiania różnych form turystyki-wszystko to sprawia, że można tu naprawdę odpocząć oraz ćwiczyć karate i tae-bo na obozie sportowym.

TRENINGI: nauka kihon, kata, elementy walki oraz kumite, zajęcia ogólnorozwojowe, treningi wytrzymałościowo – siłowe, ćwiczenia gibkościowo – rozciągające, koordynacyjno – ruchowe, nauka pływania, nauka jazdy na nartach, zajęcia TAE-BO oraz aerobiku, nauka gry w kręgle, egzamin na stopnie wtajemniczenia KYU oraz SAYONARA.

Obóz prowadzony systemem japońskim w oparciu o szkolenie w Polsce, Holandii i Japonii przez sensei Eugeniusza Dadzibuga 4 DAN (aktualny Wicemistrz Świata – OSAKA 2001, V-ce Mistrz i Mistrz Europy, I m. Puchar Szolnok – Węgry, II m Puchar OYAMA CUP w Katowicach, kilkakrotne V-ce Mistrzostwo i Mistrzostwo Polski. Pierwszy Polak, który pokonał Japończyka w Tokio. Pierwszy i jedyny Polak, który zakwalifikował się do finału Mistrzostw Świata Wszechwag ( OPEN ) W 1995 r. w Tokio. Jest to największy sukces Polaka w historii Polskiego KYOKUSHIN KARATE.