Podsumowanie Letniej Akademii Karate Kyokushin 2012 r.

Podsumowanie Letniej Akademii Karate Kyokushin 2012 r.

Przez cały okres wakacyjny Sosnowiecki Klub Karate prowadził dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych Letnią Akademię. Nowi adepci sztuk walk mogli bezpłatnie skorzystać z zajęć sportowych. Treningi odbywały się dwa razy w tygodniu z podziałem na grupy wiekowe. Uczestnicy akademii mieli okazję zaznajomić się z podstawami karate, brali udział w biegach na „Górkę Środulską” oraz innych formach zajęć ruchowych w sali i w plenerze. Ćwiczenia dla dzieci cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w związku z czym zaistniała potrzeba podziału na dwie grupy. W poniedziałki oraz środy w godzinach wieczornych odbywały się treningi dla seniorów. Panie oraz Panowie przez cały okres wakacyjny mieli możliwość skorzystania z zajęć jogi oraz tae-bo.

W dniach od 2-12 sierpnia ćwiczący z Sosnowca oraz klubów zaprzyjaźnionych uczestniczyli w obozie karate w Łazach nad morzem.

28 sierpnia odbyło się uroczyste zakończenie. Zarówno dzieciom jak i starszym uczestnikom Akademii w podziękowaniu za zaangażowanie zostały wręczone nagrody rzeczowe, a w dniu 29 sierpnia klub zorganizował dla wszystkich chętnych wycieczkę w góry na przełęcz Salmopolską.

 

W dniu 3 września o godzinie 18 na terenie klubu odbędzie się inauguracja nowego roku szkoleniowego 2012/2013. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

 

Shihan Eugeniusz Dadzibug oraz kadra instruktorska SKK.

 

napis

 

 

 

Dodaj komentarz